Bruno Banani Pure Woman

Bruno Banani linia Pure Woman jest nowością na rynku, która w zawrotnym tempie zyskała sobie duże uznanie. Dosłownie mówiąc Pure Woman jest nieziemską kompozycją z piekła rodem! Linia ta nie jest dla wszystkich, bowiem inspiracją zapachu była kobieta słodka a zarazem niegrzeczna, wyglądem przypomina anioła ale w środku ma coś z diablicy. Twardo stąpa po ziemi, zdecydowana i świadoma swojej seksowności. Ale przede wszystkim „Pure Woman” to kobieta autentyczna i całkowicie rzeczywista.

Nuta głowy jest kompozycją zawrotnej frezji, śmiałej i wyraźnej czarnej porzeczki z domieszką egzotycznej zielonej mandarynki. Całość pobudza wszystkie zakamarki nawet najbardziej opornej wyobraźni. Dodatkowo nuta serca urzeka prawdziwą kobiecością. Połączenie delikatnego fiołka alpejskiego z wyrazistym mango rozbudzi każdy apetyt. A wszystko to bazuje na delikatnej ambrze i słodkiej wanilii, która sprawia że zapach jest pełen charakteru.

W linii tej dostępne są: dezodorant, , woda toaletowa, woda perfumowana, żel pod prysznic, balsam do ciała. Często linia ta występuje także w zestawach – połączenie zapachu z kosmetykami do ciała.

bruno banani pure woman więcej ofert na allegro.pl

Comments are closed.