Bruno Banani Magic Woman

Nazwa tej linii mówi sama za siebie „ magic woman” – zrób magiczne wrażenie, uwolnij 100% swojej kobiecości, odkryj swoją diaboliczną naturę, bądź kobietą tajemniczą o magicznej naturze, uwodź i rozpalaj pożądanie…
Linia Magic Women jest wyjątkowa, nowoczesne połączenie elementów owocowych z lekkimi nutami kwiatowymi sprawiają, że trudno ubrać to w słowa, trzeba poczuć aby się przekonać. Linia ta jest zmysłowym melanżem wyrazistego melona z czerwoną porzeczką lekko uspokojoną przez delikatny fiołek i aromatyczną passiflorę. Zmysłowości i elegancji dodaje subtelna konwalia i słodka truskawka. Zaś sama baza drewna sandałowego przeplatającego się z nutą piżmo dodaje pikanterii, która sprawia że nie da się nie zwracać na siebie uwagi.
Bruno Banani swoją uwagę koncentruje także na samym wyglądzie flakonu, który tak samo uwodzi swoimi opływowymi, seksownymi kształtami jak sam zapach.
Zapach ten jest kierowany do kobiet, które nie lubią publicznie obnosić się ze swoją kobieca seksownością. Linia ta w subtelny i elegancki sposób ma działać na zmysły, rozbudzając je i kusić swoja tajemniczością.

W lini tej dostępne są: dezodorant,  woda toaletowa, woda perfumowana, żel pod prysznic, balsam do ciała. Często linia ta występuje także w zestawach – połączenie zapachu z kosmetykami do ciała.

bruno banani magic woman więcej ofert na allegro.pl

Comments are closed.